Wedstrijdprogramma

Datum Tijd Categorie Thuisteam Uitteam Accommodatie Plaats
14-04-19 10:00 D-Jeugd United Breda D1 Groene Ster D2 Paradijs (V) BREDA
14-04-19 10:00 F-Jeugd United Breda F1 Orion R F1 Paradijs (V) BREDA
14-04-19 11:00 D-Jeugd United Breda D2 E.O.C. D2 Paradijs (V) BREDA
14-04-19 12:00 E-Jeugd United Breda E1 Orion R E1 Paradijs (V) BREDA
14-04-19 13:00 Heren B-Jeugd United Breda/Orion R HB1 Avanti HB1# Paradijs (V) BREDA
14-04-19 10:00 F-Jeugd Internos F2 United Breda F2 Munnikenheide College (V) ETTEN-LEUR
14-04-19 13:30 Dames B-Jeugd R.H.V. DB1# United Breda/Orion R DB1 De Vijf Eiken RIJEN
14-04-19 13:25 Dames C-Jeugd Novitas DC1 United Breda/Orion R DC1 Sportvelden Hulst HULST
12-05-19 10:00 F-Jeugd United Breda F1 Internos F1 Paradijs (V) BREDA
12-05-19 10:00 Dames B-Jeugd
12-05-19 11:00 E-Jeugd United Breda E1 Heerle E1 Paradijs (V) BREDA
12-05-19 12:00 D-Jeugd United Breda D1 E.O.C. D1 Paradijs (V) BREDA
12-05-19 13:00 Dames C-Jeugd United Breda/Orion R DC1 Heerle DC2 Paradijs (V) BREDA
11-05-19 09:00 F-Jeugd Mixed-Up F1 United Breda F2 Sportpark Heesterbosch WAGENBERG
12-05-19 12:00 Heren B-Jeugd Novitas HB1# United Breda/Orion R HB1 Sportvelden Hulst HULST
12-05-19 14:15 Heren C-Jeugd Dongen HC1 West Brabant Combinatie HC1# ’t Theehuis DONGEN
19-05-19 10:00 D-Jeugd United Breda D2 Mixed-Up D2 Paradijs (V) BREDA
19-05-19 10:00 F-Jeugd United Breda F2 Orion R F2 Paradijs (V) BREDA
19-05-19 11:00 Heren B-Jeugd United Breda/Orion R HB1 Heerle HB1# Paradijs (V) BREDA
19-05-19 12:00 Dames B-Jeugd United Breda/Orion R DB1 Witte Ster DB1 Paradijs (V) BREDA
19-05-19 13:00 Heren C-Jeugd West Brabant Combinatie HC1# Tachos HC1 Paradijs (V) BREDA
19-05-19 09:00 Dames C-Jeugd E.O.C. DC1 United Breda/Orion R DC1 Speelveld Irislaan (V) VLISSINGEN
19-05-19 10:00 E-Jeugd Groene Ster E1# United Breda E1 De Knip ZEVENBERGEN
26-05-19 10:00 F-Jeugd Groene Ster F1# United Breda F2 De Knip ZEVENBERGEN
26-05-19 10:00 D-Jeugd Novitas D2 United Breda D1 Sportvelden Hulst HULST
26-05-19 11:00 F-Jeugd Heerle F2 United Breda F1 Sportpark Harella HEERLE
26-05-19 12:20 Heren C-Jeugd Groene Ster HC1 West Brabant Combinatie HC1# De Knip ZEVENBERGEN
26-05-19 13:00 D-Jeugd Heerle D2 United Breda D2 Sportpark Harella HEERLE
02-06-19 10:00 D-Jeugd United Breda D1 Orion R D1 Paradijs (V) BREDA
02-06-19 10:00 F-Jeugd United Breda F1 Heerle F1 Paradijs (V) BREDA
02-06-19 11:00 D-Jeugd United Breda D2 Internos D2 Paradijs (V) BREDA
02-06-19 12:00 E-Jeugd United Breda E1 Internos E1# Paradijs (V) BREDA
02-06-19 13:00 Heren B-Jeugd United Breda/Orion R HB1 Tachos HB1 Paradijs (V) BREDA
02-06-19 14:15 Dames B-Jeugd HVM/Goodflooring-HMC DB3# United Breda/Orion R DB1 Amerhal (V) MADE
16-06-19 10:00 F-Jeugd United Breda F2 Internos F2 Paradijs (V) BREDA
16-06-19 11:00 Dames C-Jeugd United Breda/Orion R DC1 Novitas DC1 Paradijs (V) BREDA
16-06-19 12:00 Dames B-Jeugd United Breda/Orion R DB1 R.H.V. DB1# Paradijs (V) BREDA
16-06-19 10:00 D-Jeugd Groene Ster D2 United Breda D1 De Knip ZEVENBERGEN
16-06-19 11:00 D-Jeugd E.O.C. D2 United Breda D2 Speelveld Irislaan (V) VLISSINGEN
16-06-19 11:00 E-Jeugd Orion R E1 United Breda E1 Achter de Vijfsprong RUCPHEN
16-06-19 12:05 Heren B-Jeugd Avanti HB1# United Breda/Orion R HB1 Duinzicht/de Schakel DRUNEN
16-06-19 14:00 F-Jeugd Orion R F1 United Breda F1 Achter de Vijfsprong RUCPHEN